Q Switched Nd Yag Lazer

Ekleyen: Andromed Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized

Cilt lekeleri ve istenmeyen dövmeler yok edilmesi imkansızmış gibi görünen fakat çözüme kavuşturmuş olan problemlerdendir. Bu çözümün adı nd yag q switch lazer tedavisidir. Bu tedavi yönteminde kullanılan makine lazer ışınları kullanarak tüm şikayetleri ortadan kaldırmaktadır. Bu yönü ile birçok güzellik ve cilt bakım merkezi tarafından satın alınmak istenen nd yag q switch lazer makinası diğer modeller ile aynı fiyat çerçevesinde yer almaktadır. Nd yag lazer cihaz fiyatları satış yapılan yere ve modele göre değişebilen geniş kapsamlı fiyatlardır. Kaliteli ve güvenilir bir makinanın satın alınabilmesi için nd yag lazer cihaz fiyatları önemsenmeli ve çok ucuza satılan sahte makinalar satın alınmamalıdır.

Nd Yag Q Switch Lazer Nedir?

Nd yag q switch lazer en popüler olan lazer makinalarındandır. Her alandan acısız bir şekilde kullanılabilen bu yöntem cilt yüzeyindeki problemlerin ortadan kaldırılmasına yaramaktadır. Dövme üzerinde bile etkili olabilen bu yöntem cilt üzerinde oluşmuş olan her türlü lekesel problemi yok edecektir. Sorunlu olan ve yok edilmesi gereken lekelerin üzerine uygulanan nd yag q switch lazer, kişinin renk açıcı kremler ile uğraşma gerekliliğini tek seansta ortadan kaldırmaktadır. Nd yag lazer cihaz fiyatları tüm bu özelliklere sahip önemli makine için oldukça uygun olmaktadır. Nd yag lazer cihaz fiyatları cihazın modeline bağlı olarak değişse de genelde aynı fiyat çerçevesinde yer almaktadır.

Nd Yag Q Switch Lazer Nerelerde Kullanılır?

Nd yag q switch lazer kullanım alanı oldukça geniş bir makinedir. Çiller ve lekeler için oldukça yaygın olarak kullanılan bu makine var olan cilt sorunlarını büyük oranda yok edecektir. Yalnızca lekelerde değil dövmelerde bile kullanılabilen bu makine cilt üzerinde oluşmuş olan istenmeyen unsurları kısa sürede yok edecektir. Ng yag lazer cihaz fiyatları bu konuda oldukça hesaplı olmaktadır. Bu kadar çok alana hitap eden bir ürün olmasına rağmen birçok bütçeye uygun fiyatlara satışa sunulmaktadır.

Nd Yag Q Switch Lazer Tedavisi Kaç Seans Yapılır, Yan Etkileri Var Mıdır?

Nd yag q switch lazer tedavisi diğer lazer tedavilerinde olduğu gibi yan etki yaratmamaktadır. Bu yönü ile insanlarda güven yaratan Nd yag q switch lazer tedavisi, enfeksiyon olasılığının oldukça düşük olduğu bir uygulamadır. Bu uygulamada cilt üzerinde oynamalar ve müdahaleler yapılmadığı sürece yara oluşmayacaktır. Bunun yanı sıra zararlı ultraviyole ışınlarından uzak durulması yan etki oluşumuna engel olacaktır. Bunun için tedavi süresince belli başlı koruyu ürünler kullanılması gerekmektedir.

Nd yag q switch lazer tedavisinin kaç seans süreceği hastanın cilt problemlerine bağlı olarak farklılaşmaktadır. İleri derece cilt problemlerinde süreç biraz daha uzun olacaktır. Fakat seans sayısı en fazla 3 kez olmaktadır. Hafif lekeler ilk seansta gözle görülür derecede azalacaktır. Nd yag lazer cihaz fiyatları güzellik merkezleri ve çeşitli sağlık kuruluşları tarafından en merak edilen noktalardan bir tanesidir. Nd yag lazer cihaz fiyatları satın alınacak olan modele göre farklılık gösterecektir.

Nd Yag Lazer Cihaz Fiyatları Ne Kadardır?

Nd yag lazer cihaz fiyatları cihazın modeline göre değişiklik göstermektedir. Birçok lazer modeli bulunmaktadır. Her birinin kullanıldığı alan farklı olmaktadır. En popüler olanlardan biri nd yag q switch lazer modelidir. Bu tarz cihazlar her güzellik merkezinde ya da cilt bakımı için özel olarak kurulmuş olan sağlık kuruluşlarında bulunması gereken makinelerdir. Yaygın olarak görülen birçok cilt tedavisinde kullanılabiliyor oluşu çok satan ürünler arasında yer almasının başlıca sebeplerindendir. Nd yag lazer cihaz fiyatları için http://estetik.andromed.com.tr/lazer-epilasyon-cihazlari-fiyatlari/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Nd yag lazer cihaz fiyatları konusunda detaylı bilgi için fiyat talep formu ya da iletişim formunun doldurulması ve gönderilmesi yeterli olacaktır.

 

Etiketler:, , ,

Geri Bildirim gönder...

Yorum Yaz