Nd Yag Lazer

Kadın ve erkek vücudunun çeşitli bölgelerinde meydana gelen tüylenme hoş bir görüntü vermemekle birlikte özellikle yaz aylarında terleme sorunu ve hoş olmayan kokulara maruz kalmanıza denen olabiliyor. Günümüz teknolojisinde epilasyon cihazları olarak kullanılan ürünlerinin yanında tıpta lazer yöntemi renk ve dokuya yönelik seçicilikte kıl köklerinin yakılması suretiyle uygulama yapılan bölgede daimi epilasyon sağlanabilmektedir.

Nd Yag Lazer

Farkları Nelerdir?

Kapsamlı bir tedavi için Excel V lazeri olarak tasarlanan Nd yag lazer 3 çeşitli mod seçeneğiyle kıl köklerinin uygulama yapılan bölgede daimi olarak kaybolmasına olanak tanımaktadır. Digital olarak tasarlanmış başlıkları ile lazer epilasyon sırasında ve sonrası mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Nd Yag Lazer Özellikleri

Sessiz ve rahat çalışma imkanı sunan epilasyon değişebilir soğutma teknolojisiyle müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Lazer atış öncesi, atış sırası ve sonrasında 5Cile 20 C arasında ayarlanabilir sıcaklık değişkenliği soğuta sistemi bulunmaktadır.

Hangi Cilt Tipine Uygundur?

Daha çok koyu ten rengine sahip kişilerde daha etkili olan Nd yag lazer açık tenli kişilerde kalın, kahverengi ve koyu tüyleri gidermekte etkilidir. Koyu ten rengine sahip kişilerde her çeşit tüy kalıcı sonuçlar verebilmektedir.

Nd Yag Lazer

Kullanım Alanı Nedir?

Genital bölge ve koltuk altı da dahil olmak üzere her bölgede kullanılabilen Nd yag lazer yüz bölgesinde yalnızca kalın tüyler için kullanılabiliyor. Özellikle kalça ve sırt bölgesindeki kıllarda cildin derinlerine inan epilasyon sistemi etkisini olumlu sonuçları ile gösteriyor. Kılların derinlerde olduğu durumlarda tedavi süreci uzamış olsa Nd yag lazer de derinlere inen sisteme geçilebilir.

Kaç Seans Sürer?

Yaşınız, vücut yapınız, ten renginiz, kıl rengi ve kalınlığı, uygulama yapılacak vücut bölgesi gibi faktörler Nd yag lazer seansının uygulama sürecini belirlemektedir. 4 ile 6 seansta ortalama olarak kıllarda %60 ile 90 civarında azalma gösterebilmektedir.

Hangi Bölgeye Uygulanır?

Alt bacak, kasık ve koltuk altlarında etkisini çok daha kısa sürede görebileceğiniz Nd yag lazer bu bölgelerde daha az seans ile tüylerden kalıcı olarak kurtulmanıza yardımcı olur. Üst bacak, kol, gövde, göğüs ve dudak üstü bölgelerde bölgelerin hassasiyeti açısından da daha fazla seans gerekebilir.

Konusunda uzman hekim kontrolünde yapılması gereken Nd yag lazer yapılacak tetkiklerle hangi bölgeye hangi dozda ve fayda beklentinizin ne olacağı ön görülebilmektedir. Ayrıca hormonal bir araştırma gerektirip gerektirmediği de hekim tarafından belirlenir. Son teknolojide lazer epilasyonun en yeni yöntemi olarak uygulanan sistem istenmeyen tüylere kalıcı olarak elveda demenize olanak tanıyor. Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret ediniz. www.ndyaglazer.net