Nd Yag Laser

Ekleyen: Andromed Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized

Nd Yag Laser Nedir?

Nd yag lazer nedir, vasküler endikasyonların tam ve ayrıntılı bir şekilde tedavi edilebilmesi için tasarlanmış olan bir cihazdır. Nd yag lazer nedir cihazı Excel V lazerini kullanarak çalışmaktadır. Nd yag lazer nedir cihazı ve Excel V son teknoloji olan ürünlerdir. Excel V 3 farklı mod seçeneği ile çalışmaktadır. Bu şekilde Nd yag lazer nedir küçük ve yüzeysel görünen damarları büyük ve derin bir görünüme kavuşturabilmekte ve tedavi edilebilmesini sağlamaktadır. Excel V lazeri her büyüklükte ve genişlikte damarların tedavisinde kullanılabilecek bir Nd yag lazer nedir lazer yöntemidir. Tedaviyi büyük ölçüde kolaylaştırır ve tedavi sonucunda çok kaliteli bir sonuç ortaya çıkarır.

Nd Yag Lazer CihazıNd Yag Laser

Nd yag lazer cihazı kısa atış uzunluklarına ve uzun spot çapına sahiptir. Nd yag lazer nedir Bu sayede etkili bir tedavi oluşturmaktadır. Görünüm olarak oldukça estetik tasarlanmıştır ve oldukça sessiz çalışmaktadır. Nd yag lazer cihazı içerisinde soğutma sistemi de bulunmaktadır. Nd yag lazer nedir Değişebilen soğutma sistemi sayesinde doktora ve hastaya bağlı olarak ayarlanabilir. Nd yag lazer cihazı tek bir kere geçmesi ile kahverengi / kırmızı olan dyschromia tedavisini tamamlar. Nd yag lazer cihazı 12 mm spot çapında çalışır ve 2 hz lik bir tekrarlama hızına sahiptir. Nd yag lazer cihazı aynı zamanda gerçek zamanlı kalibrasyona sahiptir, yani lazer atışının çıkışı için süre geçmez.

Nd Yag Lazer Ankara

Nd yag lazer Ankara bölgesinde de hastalara ulaşmaya ve tedavi etmeye devam etmektedir. Estetik yapısı ve tedavi kalitesini yükselten Nd yag lazer nedir yapısıyla her geçen gün daha çok tedavi merkezinde kullanılmaya başlamıştır. Nd yag lazer nedir? Lazer kullanılmayan bir sağlık tedavi sektörü zaten kalmamıştır. Bu sebeple artık yeni nesil lazerlere ve yeni nesil lazer cihazlarına geçişler başlamıştır. Nd yag lazer Ankara cihazı da bu son teknoloji ürünlerden biridir. Kullanıcı ve doktorlar tek bir kullanım, tek bir tedavi sonrasında farkı hissetmektedirler. Nd yag lazer cihazı oldukça kolay kullanılmaktadır. Her endiksiyon işlemi için gerekli parametre değerleri ekran üzerinde gözükmektedir. Bu şekilde cihaz kullanan kişiye oldukça yardımcı olmaktadır.

Neden Nd Yağ Lazeri Tercih Etmeliyim?

Nd yag lazer cihazı ürününü tercih etmek için birçok sebep vardır. Nd yag lazer Ankara ürünü öncelikle oldukça kullanışlı, kullanımı kolay olan bir üründür. Özel dizaynı sayesinde tedavi edilen noktaların kapanmadan, rahatlıkla görerek tedai edebilme imkanı sunar. Bu şekilde her yöne hareket edilebilir, hareket özgürlüğü sunar. Nd yag lazer Ankara ayrıca her atışın öncesinde ya da sonrasında soğutma sistemini çalıştırır. Asla ısınma sorunu çıkarmaz. Tedavi boyunca kendi kendini soğutabilir. Ayrıca bu soğutma derecesi de ayarlanabilmektedir. Nd yag lazer Ankara cihazına çeşitli başlıklar eklenerek cilt gençleştirme uygulaması yapılabilir. Bu başlıklardan biri genesis v başlığıdır. Ayrıca Nd yag lazer Ankara onycomicosis uygulaması için FDA onaylı olan ilk ve tek cihaz olma özelliğini de taşımaktadır.

Gelişmiş Nd Yağ Lazer Sistemi

Nd yag lazer cihazı sistemini etkili bir tedavi almak isteyen her birey tercih etmelidir. Nd yag lazer Ankara sunduğu avantajlar çok önemli, tedavinin kilit noktası olan avantajlardır. Bu sebeple tedavinin başarısını doğrudan etkilemektedir. Nd yag lazer Ankara ile yapılan tedaviler avantajları sayesinde hızlı bir şekilde dünyaya yayılmaktadır. Şu an lazer tedavisi noktasında dünyanın birçok yerinde nd yağ lazer kullanılmaktadır. Nd yag lazer Ankara son derece akıcı yapısı, sürekli yenilenerek kendini soğutabilme özelliği, dalga boyu, darbe genişliği gibi etkileri ile son derece çarpıcı bir cihazdır. Nd yag lazer cihazı güçlü ve 632 nm KTP lazer modu ile 1064 nm modlarına sahiptir. Bu iki moddan daha uygun olanı kullanılabilir. Detaylı bilgi için http://estetik.andromed.com.tr/excel-v/ adresinden daha kapsamlı cihazları bulabilirsiniz.

 

Etiketler:, ,

Geri Bildirim gönder...

Yorum Yaz