Excel V İşleyişi ve Sistem Detayları

Ekleyen: Andromed Ltd. Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Videolar

Yüzdeki Kılcal Damar Çatlaması Nedir?

Yüzdeki kılcal damar tedavisi ; Kılcal damar çatlamaları, deri yüzeyine yakın, genişlemiş damarların görünür olması anlamına gelir. Yanaklar, burun kenarları ve çene kılcal damar çatlamalarının en sık görüldüğü yerlerdir.

Yüzdeki Kılcal Damarlar Kimlerde Görülür?

Yüzdeki kılcal damar şikayeti toplumlarda yaklaşık %15 oranında görülür. Çocuklarda dahi % 2 oranında kılcal damar şikayeti bulunmaktadır. Çoğunlukla açık tenli insanlarda meydana gelir. Yüz kısmında, kılcal damar şikayetleri 0,1-1 mm çaplı ince damarların artışı şeklinde ortaya çıkabilir. Bazen de cilt beni görünümünde kılcal damar genişlemesi olarak görülebilir.

Excel V İşleyişi ve Sistem Detayları

Excel V İşleyişi ve Sistem Detayları

Yüzdeki Kılcal Damarlar Ne Sebeple Ortaya Çıkar?

Yüz kısmında görülen kılcal damar şikayetleri, en çok hassas cilt yapısına, güneş ışınlarının hasarına, rozase hastalığına, metabolik ve romatizmal hastalıklara, aşırı östrojen, alkol, kronik kortizon tüketimi, travma ya da genetik hastalıklara bağlı olabilir.

Yüzdeki Kılcal Damarlar Ne Türlü Tedavi Edilir?

Yüzdeki kılcal damar tedavilerinde geçmişten günümüze kadar farklı yöntemler kullanılmıştır. Daha önceleri kullanılan buz, elektrik cerrahisi ve tek takım lazer türleri kılcal damar tedavisinde oldukça başarılı olmamıştır. Leke ve iz bıraktığı amaçlı eskiyen tedavi metotları terk edilmiştir. Son Zamanlarda kılcal damar tedavisi lazer ve ışık cihazlarıyla oldukça başarılı bir biçimde yapılmaktadır.

 

Excel V İşleyişi ve Sistem Detayları Videosu

Lazerle Tedavisi Kaç Seans Sürer?

Kılcal damar tedavisi yaptıranlar seans sayıları ve neticeler kılcal damarın cinsi, kalınlığı, yerleşimi ve nedenine yönelik değişir. Spider anjiom (örümcek beni) olarak adlandırılan bene aynı kılcal damar tedavilerinde çoğunlukla tek ya da iki seansta anında netice alınmaktadır. Oysa yüzde yaygın biçimde görülen kılcal damar tedavileri en az 4-6 seans gerektirmektedir. Yüzdeki kılcal damar tedavilerinde seans aralıkları en az 3 hafta olmalıdır. Tedavi sonuçları ikinci ya da üçüncü seanstan sonra daha sıkı ortaya çıkmaya başlar. Burun kenarındaki ince kılcal damarların yok olması değil hafiflemesi beklenmelidir. Kalın damarlar rahatlıkla kaybolur. Burun üstündeki kılcal damarlar lazer aracılığıyla rahatlıkla etkilense dahi kaybolmaları uzun seansları gerektirebilir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Cutera Excel V Tanıtım

Ekleyen: Andromed Ltd. Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Videolar

excel V ™ ödüllü tek bir cihazda iki ultra-hassas en sınıfının lazer dalga boylarını (532/1064 nm) birleştiren piyasadaki tek ayarlanabilir lazer sistemidir. eşsiz bir sürü yönlü hassas iyileştirme parametrelerini teslim excel V iyi huylu pigmente lezyonlar yüzesel ve derin damar şartlarından, rastgele bir vaziyette onarma esnekliğe sahiptir.

Cutera Excel V Tanıtım

Cutera Excel V Tanıtım

Performans

Yüksek performanslı çift dalga boyu (532/1064)
Uzun darbeli Nd: YAG teknolojisi
532 klinik 595 nm daha oksihemoglobin aracılığıyla 5x daha absorbe edilmesi ispatlanmış nm
Gerçek vakitli otomatik kalibrasyon sistemi
30 saniye Isınma süresi
tedaviler çoğunluğu için bir seans

Kolaylıkları

10+ iyileştirme seçenekleri
Spot boyutları büyük bir çeşitliliği (2-12 mm)
Önceden ayarlanmış iyileştirme ayarları geniş
kişisel tercihler için özelleştirilebilir iyileştirme ayar modu

Güvenlik

Prim safir temaslı soğutma-daha önce, esnasında ve her darbe sonrası
Ayarlanabilir ısı ayarı (5-20 ° C)
NO ya da az hasta kişi kesinti
Tüm cilt tipleri için belirtilen

Tedavi Türleri

Gül hastalığı
Anjiomlar
Porto şarabı lekeleri (PWS)
Yüz damarlar
Bacaklar damarlar
Çiller
DPNs
Yaş / Kahverengi lekeler
Cilt Etiketler
Sivilce izleri
Kırışıklıklar
Siğiller

Cutera Excel V Tanıtım Videosu

Vücudumuzda özellikle de yüzümüzde çeşitli nedenlerle ve etkenlerle çeşitli tipde cilt lekeleri oluşabilir. Normal cilt renginden daha koyu ve belirgin biçimde meydana gelen bu cilt lekeleri yaşamımızı tehdit etmemekle beraber bir takım estetik kozmetik problemlere sebep olmakta, üstelik bir takım bireylerin toplumsal hayatını da etkileyebilen bir takım psikolojik rahatsızlıklara yol açabilmektedir. Bu yüzden cilt lekelerinin tedavi edilmesi gerekmektedir.

Melanin cildimize rengini verici pigment maddesidir. Cilt lekeleri melaninin miktarının fazla meydana geldiği bölgelerdir. Melaninin çokça yüksek miktarlarda belli bölgelerde toplanarak cilt lekeleri oluşturması çeşitli sebeplerden kaynaklanır. Bu lekelerin bazıları doğumdan itibaren, bazıları ergenlik çağında, bir bölümü yaşlanmayla, bir bölümü ise güneş ve dış etkenler neticesi cildimizde meydana gelen hasarlardan kaynaklanmaktadır.

Pigmente lezyonlar: Epidermal pigmente lezyonlar: Lentigolar, kafeola lekeleri, çiller, nevosellüler nevüs, nevus spilus, seboreik keratoz, pigmente aktinik keratoz sayılabilmektedir.

Dermal pigmente lezyonlar: Mavi nevüs, ota nevüs, ito nevüs, dermal ve epidermal pigment, kompound nevüs, postinflamatuar hiperpigmentasyon, melazma

Güneş lekeleri : Bilhassa güneş koruma amaçlı kullanmadan uzun müddetli güneşe maruziyetde ve bazende müddetten bağımsız olarak güneş lekeleri oluşabilir. Cilt kendini muhafaza etmek amacı ile daha kalınlaşır ve melanin pigment üretimi artar,buna bağlı olarak leke oluşumunda artış görülür.

Excel V Başlığı ve Özellikleri

Ekleyen: Andromed Ltd. Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Videolar

Cutera Excel V bütün ten tonları adam ve bayanlar üzerindeki şartları tek dizi tedavisinde de etkilidir. lazer gözler, bacakların, mavi, kırmızı veya mor örümcek damarlar, iyi huylu pigmente lezyonlar ve kahverengi veya kahverengi deri güneş hasarlı alanlar çevresinde mavi damarları davranır.

Excel V Başlığı ve ÖzellikleriExcel V Başlığı ve Özellikleri

Excel V Lazer Nedir?

En ileri bilişim, inanılmaz tek tasarıma ve uzunca dalga boyuna sahip, Excel V Lazer emniyetli ve gösterişli kapsamlı tek yelpazede kullanılır damarlar çabuk, emniyetli ve gösterişli tek biçimde masmavi retiküler venlerin küçücük örümcek damarlar. Karanlık, açık veya tabaklanmış deri meydana gelen hastalar harika neticeler yaşayabilirsiniz.

Nasıl Excel V Lazer Çalışır?

Lazer nihayetinde daha daha sonra beden aracılığıyla emilir damarlar , pıhtılaşma ven içerisinde kan ne sebeple ışık enerjisi darbelerini sunar. olması gerekli olan yerde kan akışı daha daha sonra cildinizin yüzeyine altında derin yerlerde yönlendirilecektir.

Excel V Başlığı ve Özellikleri Videosu

Nasıl Excel V Lazer Bacak Damarlarında Farkı Nedir?

skleroterapi veya lazer tedavisi en gösterişli olacak şayet damar  türü, boyut ve nitelik ilişkili ve retiküler damarlar tedavi edilen, senin tedavi sürecini ve seansını dermatolojik olarak belirleyebilir.

Bir Excel V Lazer Tedavisi Nasıldır?

Hastalar enerji bakliyat teslim edilir benzeri batma duygusu benzeri tek duygu olarak tedavisini tarif eder. hastalığı minimuma indirmek için, Excel V özel tek soğutma mekanizması kullanır. işlemin sonrasında, ağrı yok denecek kadar az.

Bir Excel V Lazer Tedavisi Süresi Nedir?

Tedavi 10-15 dakika sürer.

Tedavi Sonrasında Neler Görülür?

Her zaman geçicidir ve her geçen gün dağılır kızarıklık, şişlik, morarma dönemi olabilir. Çoğu birey üstünde 48 saat sonra kızarıklık kalmamaktadır.

Sonuçları Ne Zaman Göreceğiz?

Çoğu hasta kişi tedavi süresi  2-6 hafta içerisinde belirgin bir iyileşme işareti bulunacaktır. Sizin nihai neticeler birden çok ay belirgin olmayabilir.

Excel V Tedaviden Önce Bilmeniz Gerekenler Nelerdir?

Tedaviden sonra yürüyüş, bisiklet, koşu bandı veya olarak alt bacaklar, kan pompalamak faaliyetlerinden 48 saat  boyunca kaçınılmalıdır. Bu süre zarfı boyunca varis çorabı giyilmesi tavsiye edilmektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.