Cutera Excel V Nd Yag Lazer Epilasyon Cihazı

Ekleyen: Andromed Ltd. Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Cutera Excel V

Cutera Excel V Nd Yag Lazer Epilasyon CihazıCutera doktorlar için, vasküler endikasyonlarını tek bir sistemde tam ve kapsamlı bir tedaviye olanak sağlamak amacıyla Excel V lazeri tasarlamıştır. Excel V üç farklı mod seçeneği ile, küçük yüzeysel damarlardan büyük ve derin damar bozukluklarına kadar tedavi olanağı sağlar. Excel V farklı büyüklüklerdeki damarlarda en iyi sonuçları alabilmek için dijital olarak tasarlanmış başlıklara sahiptir.

Cutera Excel V Nd Yag Lazer Epilasyon Cihazı Videosu

Neden Excel V?

Etkili bir tedavi yöntemi için birden fazla sisteme ihtiyaç vardır. Bu anlamda Excel V dalga boyu, akıcılık, spot boyutu ve darbe genişliği özellikleri ile birden fazla tedaviye imkan verir.

Excel V Nasıl Çalışır?

CUTERA tarafından geliştirilen bir Excel V vasküler cilt hastalıklarının farklı tedavi imkanı sunan yeni bir lazer sistemidir. Deride kırık ya da anormal kan damarlarının şeklinde bir çok cilt hastalıkları vardır. Bu çeşitler yüz kan damarları fazla kızarıklık ve kızarma ne sebebiyle meydana geldiği rosacea hastalığı da dahildir. Excel V deride anormal kan damarları tarafından emilir benzersiz bir yüksek kuvvet yeşil lazer ışınları verilerek bu durumları en iyi şekilde tedavi eder. Bu işlem sırasında lazer anormal damarları ısıtır. Tedavinin sonunda, hastanın doğal cilt tonu ve hassaslığı korunur ve bir süre sonra eski haline rahat bir şekilde geri dönmektedir.

Ağrı Yapar mı?

Tedavi türüne göre ağrı olabilir ama yok denecek kadar az bir şekildedir.

Hepsi Bir Arada

Bütün vasküler ve pigmente lezyon tedavilerini sağlayan en son teknolojidir. Kullanıcılara daha çok tedavi imkanı sağlar.

Gelişmiş Sistem

Güçlü 532 nm KTP lazer ve iki farklı 1064 nm Nd: YAG lazer modları, etkili soğutma sistemi, clearview teknolojisi ile tedavi sırasında mükemmel görüş açısı ile modern bir tedavi seçenekleri sunar.

Ürün Özellikleri

Benzersiz yüksek enerji, 532 nm modu
1064 nm modu
Patentli 1064 nm mikrosaniye (Laser Genesis)
2 ile 12 saniye spot boyutu

Excel V Hangi Koşullar Tedavi Ediyor?

Excel V koşullar da dahil olmak üzere bir dizi tedavide de etkili olduğu gösterilmiştir:

  • Gül Hastalığı
  • Kılcal Damarlar
  • Bacak Damarları(varis)
  • Cilt lekeleri
  • Kiraz anjiomlar
  • Benign pigmentli (kahverengi) deri lezyonları

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Geri Bildirim gönder...

Andromed Ltd.

Andromed, özellikle üroloji ve dermatoloji branşlarında öncü ve yenilikçi misyonuyla Türkiye pazarında cihaz satışı, teknik ve tıbbi destek konularında faaliyetlerini sürdürmektedir.